Personalet ved Røst skole

Enhetsleder, kontor Røst rådhus: 76050515 (internnr. 515)

Skolekontoret, kontor Røst skole: 76050520 (internnr. 520)

Arbeidsrom lærere: 76050524 (internnr. 524)

Spesialpedagogisk veileder, kontor Røst skole: 76050523 (internnr. 523)

 

Enhetsleder Oppvekst  Tove Andreassen (tlf 93085853)
                                                 tove.andreassen@rost.kommune.no

Inspektør                       Tove Marlen Bortheim (41694798)                                        
                                               tove.marlen.bortheim@rost.kommune.no

Spesialped.veileder       Mariann Vikedal ( 98667146)                     
                                                
mariann.vikedal@rost.kommune.no

Rådgiver                        Hans-Richard Storjord                               

Elevrådskontakt            Ragnheidur Olavsdottir («Ragga»)

                                        Kontaktlærere:

1.og 2.klasse                  Silja Kristianne Uteng (99109559)
                                        
Silja.kristianne.uteng@rost.kommune.no

3.klasse                         Wenche Andreassen (92852953)             
                                              
wenche.andreassen@rost.kommune.no

4. og 5.klasse                 Hilde Berit Evensen (97518779)               
                                                
hilde.berit.evensen@rost.kommune.no

6. og 7.klasse                 Jan Eirik Olsen (97032099)
                                               jan.eirik.olsen@rost.kommune.no   

8.klasse                         Hans-Richard Storjord (41318435)  
                                        
hans.richard.storjord@rost.kommune.no

9. og 10. klasse              Ragnheidur Olafsdottir ”Ragga” (48062836)
                                         
ragnheidur.olafsdottir@rost.kommune.no

Faglærere:

Magnus B. Lindseth (47674989) magnus.bernhard.lindeseth@rost.kommune.no

Mari Skoe Runde  (90831522)    mari.skoe.riunde@rost.kommune.no

 

Biblioteksjef                 Hanne Ødegård (76050529 / 97633071)
                                          
hanne.odegard@rost.kommune.no