NAVN

KONTAKTPERSON

E-POST

Røstkoret

Elisabeth Mikalsen

elisabeth.k.mikalsen@gmail.com

Røst idrettslag

Arnhild Adolfsen

aradolfs@online.no

Røst jeger- og fiskeforening

Harald Bortheim

hbort@online.no

NettNo

Solveig Holm

solveigholm60@gmail.com

Røst pensjonistforening

Henny Jakobsen

hjacobsen3006@gmail.com

Røst historielag

Elin Pedersen

Einar Stamnes

elinpedersen54@hotmail.com

einarsta@hotmail.com

Røst ungdomsråd

Marielle Storåker

marielleks06@gmail.com

Råd for eldre og personer med nedsatt funksjonsevne

Åse Ann Karlsen

aakar55@gmail.com

Røst næringsforening

Raine Nilsen

rainenilsen@gmail.com

Querinioperaens venneforening

Frøydis Sæther

querinivenner@hotmail.com

Røst intervalltrening

Elisabeth Mikalsen

elisabeth.k.mikalsen@gmail.com

Dante Røst

Kjell Arne Helgebostad

rost@dantenorge.org

Røst beitelag

Toril Jørgensen

toril.jorgensen@icloud.com

Innebandy

Jan Arve Åsland

jan.arve.asland@avinor.no

Røst seniordans

Nils Kristian Ellingsen

nkell@online.no

Røst skyttarlag

Johan Fredrik Johansen

rost@skytterlag.no

Lundefestivalen

Elisabeth Mikalsen

elisabeth.k.mikalsen@gmail.com

Fiskerne på Røst

Håvard V. Pedersen

haavp@hotmail.com

Røst Arbeiderparti

Tove Andreassen

tove-an2@online.no

Radio Røst

Anne Cecilie Pedersen

querinipr@gmail.com

Querinioperaen

Hildegunn Pettersen

querinioperaen@gmail.com

Foreningen røster

Geir Børre Johansen

bojohans@online.no

Røst menighetsråd

Ellen D. Pedersen

ellen_pedersen@yahoo.no

Norske Akevitters Venner avd. Røst

Gøran Greger

goran@johngreger.no

Røst andelslandbruk SA

Elisabeth Johansen

elisabeth.johansen@orkana.no

Røst AIR

Elin Mar Øyen Vister

foreningarostair@gmail.com

Teaterøya

Kine E. Jensen

Siriann Berdal

kineelisabethjensen@yahoo.no

Norsk Kongelig Lutefisklag

Arne Johansen

arne@ajohansen.no

Røst Samarbeidsliste

Elisabeth Mikalsen

elisabeth.k.mikalsen@gmail.com

Sentumslista

Heidi Evjen

heidi.aina.evjen@gmail.com

Liste for Rødt, SP og part.uavh fiskere

Kari -Anne Nilsen

knilse@gmail.com